dodáváme profesionální gastronomické vybavení 

Zavřít
  • -28%
  • Nové

Maxima Luxusní stojan na láhve - pro láhve o šířce 7,5 cm - 11 x stohovatelný | 09360031

Tento praktický stojan na lahve dokonale doplňuje základnu odšťavňovače citrusů z nerezové oceli. Do 3 stojanů můžete snadno naskládat 11 lahví a vytvořit tak celkem 33 lahví, které lze naplnit čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou.

6 636 Kč
6 636 Kč s DPH
9 216 Kč Sleva 28%
Počet
Přidat na seznam přání

  Delivery policy

Zboží máme skladem a expedujeme do 24 hodin. Standardní doručení je do 3 pracovních dnů. Výjimečně se může termín lišit podle aktuální vytíženosti dopravce.

Tento stojan na lahve je ideálním řešením pro skladování prázdných lahví vedle automatického odšťavňovače se samoobslužným kohoutkovým systémem. Hosté si mohou snadno vzít láhev a naplnit ji čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou. Je velmi užitečný pro umístění v bufetech a v samoobslužných zónách v hotelech, restauracích, supermarketech a na čerpacích stanicích.

Velká zásoba lahví

Do těchto tří stojanů můžete naskládat 11 lahví a vytvořit tak celkovou zásobu 33 lahví. Stojan lze namontovat na jeden z nerezových podstavců odšťavňovače citrusů, takže budete mít vždy po ruce úložný prostor pro lahve s džusem. Stojan je vyroben z nerezové oceli a snadno se čistí vlhkým hadříkem a jemným mycím prostředkem. Průměr lahví, které lze použít, je 7,5 cm.

  • Š40 x D48 x V114 cm
  • MAJ-26X, MAJ-50X a MAJ-80X
  • Průměr láhve: 7,5 cm
  • Kapacita: přibližně 33 lahví
Maxima
2209360031
11 ks

Parametry

Hmotnost:
15 kg
Výška:
114 cm
Šířka:
40 cm
Hloubka:
48 cm
Počet ks v balení:
1 ks

Specifické reference

ean13
8719632124429

11 dalších produktů ve stejné kategorii: